Współpraca

Działajmy razem

1. Dołącz do nas i stań się częścią Zespołu!

Jeśli czujesz się wezwany jako Wolontariusz, Doradca lub Darczyńca, możesz być istotnym Pomocnikiem i Partnerem, przekazując swój czas, talenty lub darowiznę finansową. Bóg obdarzył nas ludźmi, planami i pasją do realizacji tych projektów, a wszystko to jest zanurzone w modlitwie. Wierzymy, że jest to doskonała inwestycja w Królestwo Boże, i już teraz dziękujemy za twoje wsparcie!
Thumbnail

2. Wdrażanie modelu cyfrowej ewangelizacji

Kluczem do owocnej działalności w Internecie jest tworzenie autentycznych i znaczących doświadczeń dla osób poszukujących. Z czasem dowiedzieliśmy się, że nie ma skrótów na drodze do sukcesu, ale zaangażowanie, oddanie i wysiłki zespołowe naprawdę się opłacają! Przyspiesz swój wzrost i zoptymalizuj swoje działania dzięki naszej metodologii „Cyfrowej ewangelizacji”. Oferujemy pełne szkolenie i ciągłe wsparcie od strony technicznej (opartej na naszym oprogramowaniu Gele) oraz w zakresie strategii, zarządzania wolontariuszami, komunikacji, marketingu i tworzenia treści. Dołącz do nas w tej sprawdzonej metodzie i razem stwórzmy trwały wpływ na twoim polu misyjnym!
Picture

3. Licencja na oprogramowanie Gele

Gele to platforma internetowa typu SaaS (Software as a Service), opracowana przez wewnętrzny zespół DeoLink w celu stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której ludzie mogą dowiedzieć się więcej o wierze i nawiązać relacje z chrześcijanami w swojej drodze do Boga. Taka platforma może posłużyć również twojej organizacji/kościołowi.

 

Odwiedź stronę gele.io, aby dowiedzieć się więcej.