Newsletter > Kwiecień 2024

Jak co roku chcemy spotkać się już 29 czerwca na kolejnym Spotkaniu dla Kobiet w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Temat tegorocznego spotkania to: Prawda i kłamstwa – jak zrobić porządek w swojej głowie?

Rozpoczynamy o 9.00 – rejestracja jest już otwarta, zachęcamy do zaproszenia przyjaciółek, mam, córek, koleżanek na to wyjątkowe spotkanie!

Uzależnienie od nikotyny to merytorycznie przygotowany, oparty na specjalistycznej wiedzy kurs omawiający jedno z najczęściej powtarzających się uzależnień – nikotyny. Serdecznie polecamy zapoznać się z tematem i tym, jak destrukcyjne wpływa na uzależnionych oraz osoby przebywające w ich otoczeniu.

Już 18 maja odbędzie się kolejne spotkanie ambasadorów The Chosen – tym razem spotkamy się w Warszawie, żeby rozmawiać o tym, co czeka nas w kolejnych miesiącach, zainspirujemy się pracą innych ambasadorów i będziemy mieć okazję, by poznać się lepiej. Przygotowaliśmy też niespodzianki i konkursy. Wszystkie informacje znajdziesz w linku poniżej

Komiks do pierwszego sezonu The Chosen już teraz możecie kupić w naszym sklepie – niezależnie od tego, czy znasz serial, czy może jeszcze nie, ten komiks może być początkiem świetnej przygody i możliwości spotkania z wyjątkowym bohaterem widzianym oczami tych, którzy znali Go najlepiej.

Kup

W aplikacji Codzienne Inspiracje znajdziesz 3 inspirujące rozważania, które każdego dnia pomogą Ci w dbaniu o relację z Bogiem, odkrywania cudów, które nam daje oraz inspirowania się Jego Słowem!