Newsletter > Październik 2023

 

Już 8 listopada! Wystąpią: Kari Jobe, Cody Carnes, Martin Smith i Tomasz Kamiński.

To będzie wyjątkowy koncert na gliwickiej Arenie. Wydarzenie jest częścią The Blessing Tour Europe – przy tej okazji odbędzie się także spotkanie z liderami uwielbienia w Polsce, na które zostaliśmy serdecznie zaproszeni. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej – linki poniżej.

Jako partnerzy aplikacji YouVersion, która oferuje mnóstwo przekładów biblijnych, planów czytania i rozważań, serdecznie zapraszamy do używania jej w swojej codziennej relacji z Bogiem, a także polecania innym, szczególnie w naszej służbie, co może pomóc im w rozwoju ich własnej wiary.

Bible Project to krótkie animowane filmy, które, biorąc na warsztat kolejne księgi biblijne, pomagają nam zrozumieć je lepiej poprzez przedstawienie ich w przystępny i prosty sposób. Powoli kończymy publikować serię “Duchowe Istoty” (zobaczcie ją na YouTube). Chcemy też zachęcić Was, by wykorzystywać ten projekt w Waszych kościołach, wspólnotach, zborach, czy na lekcjach religii, jako narzędzie do wzrastania w wierze.

Wraz z Zuchem, specjalistą od mediów społecznościowych i mechanizmów psychologicznych rządzących w Internecie, nagraliśmy kurs dla rodziców na temat bezpieczeństwa naszych dzieci w sieci. W ostatnim czasie kolejne doniesienia o przestępstwach popełnianych przez youtuberów mogą mrozić krew w żyłach – jeśli chcesz już teraz nauczyć się, jak rozmawiać z dzieckiem i chronić je także w wirtualnej rzeczywistości, koniecznie zobacz ten kurs.