Newsletter > Sierpień 2023

Już teraz dostępne jest kolejne wydanie Słowa na Dzisiaj – na wrzesień, październik i listopad. Te codzienne rozważania są całkowicie darmowe, a jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to przesyłka. Zachęcamy do zamówienia większej ilości i podzielenia się nimi z przyjaciółmi, rodziną, w miejscu pracy lub w szkole.

Na ukraińskiej platformie nadiya.in.ua pojawił się kurs z kapelanem wojskowym odpowiadający na pytania, gdzie jest Bóg w czasie wojny i jak radzić sobie z tragedią, które z nią się wiążą. Wierzymy, że ta treść może nieść pocieszenie dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Przekażcie koniecznie informacje o tym kursie ukraińskojęzycznym znajomym!

Dołącz do wirtualnej społeczności SzukającBoga – na naszym mediach społecznościowych chcemy tworzyć społeczność ludzi wspierających się i wzrastających w poznawaniu Pana Boga. Obserwuj nas na Instagramie, Facebooku, YouTube i pozostań z nami w stałym kontakcie!

Wszyscy potrzebujemy szczerej rozmowy i podzielenia się z kimś swoimi pytaniami lub wątpliwościami. Szczególnie ostatnio okazuje się, że wiele ludzi nie potrafi znaleźć takiej przestrzenie – jeśli chcesz z kimś porozmawiać, kliknij w link poniżej lub wyślij go komuś bliskiemu, kto również może potrzebować rozmowy.

Już jakiś czas temu zapowiadaliśmy serię o aniołach i demonach – w końcu po wielu problemach jest ona dostępna na YouTube. Odkrywamy w niej historie i informacje, które mamy w Biblii na temat ponadnaturalnych istot, które często wydają nam się okryte tajemnicą.