Newsletter > Luty 2024

Już teraz w kinach w całej Polsce dostępne na zamówienie dla grup są kolejne odcinki 4 sezonu The Chosen! Odcinki 1-2 są już dostępne od pewnego czasu i dodane zostały do repertuaru, można je również zamówić. W nadchodzących tygodniach będą pojawiać się kolejne rozdziały tego sezonu.

Początkiem marca odbędą się 3 wyjątkowe wydarzenia, na które serdecznie Cię zapraszamy. Zespół uwielbieniowy Hillsong London wraz z niemaGOtu wystąpią 6 marca w Arenie Gliwice, 7 marca w Hali Orbitowej we Wrocławiu oraz 8 marca w Gdyni (Polsat Plus Arena). Koncerty odbędą się pod przesłaniem z Izajasza 60:1-3: „Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło”. Będzie to wyjątkowe wydarzenie – nie możesz go przegapić!

Na wydarzeniach będziemy także obecni ze stoiskiem The Chosen Polska, gdzie będzie można z nami porozmawiać, dowiedzieć się więcej o serialu i zakupić oficjalne produkty. Obserwuj nasze media społecznościowe, by dowiedzieć się więcej!

Na platformie DrugiKrok.pl już teraz możesz wziąć udział w kursie „Uzależnienie od narkotyków”. Kurs oparty jest na rzetelnej wiedzy ekspertów oraz został wzbogacony przez świadectwo osoby, która po latach zmagania się z tym uzależnieniem, doświadczyła zmiany i uzdrowienia, dzięki czemu teraz żyje w wolności. Kurs nie tylko dla zmagających się z tym uzależnieniem, ale także dla osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej lub zainspirować do życia bez żadnych uzależnień.

 

Już teraz dostępne jest kolejne wydanie codziennych rozważań “Słowo na dzisiaj” na  marzec, kwiecień i maj. Zachęcamy do zamówienia większej liczby egzemplarzy i rozdanie ich w najbliższym otoczeniu – rozważania, jak i przesyłka są całkowicie bezpłatne.

Wokół mnie jest ciemno. Jedyne światło płynie z rzutnika na wydzielony obszar posadzki. Stoję w centrum, a pod moimi butami przesuwają się obrazy. Każdy z nich przedstawia ogromne połacie gór, morza, ujęcia skał, wszystko z lotu ptaka. A może to pustynia?