Newsletter > Wrzesień 2023

Projekt The Chosen od teraz znajdziesz także na TikToku – jeśli masz tam profil lub znasz kogoś, kto korzysta z tego medium społecznościowego, poleć mu nasz kanał. Próbujemy dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców z wartościowym przekazem i zainspirować ich do życia z Bogiem – dołączając do nas, możesz nam w tym pomóc!

Dołącz do programu ambasadorów The Chosen, czyli społeczności osób zafascynowanych serialem, które chcą promować go wszędzie tam, gdzie się znajdują. Na kolejne tygodnie i miesiące przygotowaliśmy kilka nowości i ciekawych inicjatyw, w których można wziąć udział – dlatego to doskonały czas, by dołączyć do programu!

Dźwięk wolności to inspirowany prawdziwa historią film, opowiadający o kwitnącym w Ameryce handlu dziećmi. W Polsce film można obejrzeć w kinach od czwartku tj. 21 września. Jest to wyjątkowo mocny film skłaniający do przemyśleń, dlatego warto zobaczyć, czy będzie wyświetlany w kinie w naszej okolicy i zaprosić na niego swoich bliskich. Zapraszamy!

Już teraz na platformie DrugiKrok.pl dostępny jest kurs o współuzależnieniu. Temat nie tylko dla kobiet i nie tylko dla osób, które zmagają się z tym problemem. Znajdziesz tam też wiele przydatnych informacji o tym negatywnym zjawisku, jak sobie z nim radzić, gdzie szukać pomocy oraz przekonasz się, jakie mogą być pierwsze sygnały, że coś złego dzieje się z naszymi bliskimi i w efekcie także nami. Serdecznie polecamy.

Codzienne rozważania Boba Gassa na wrzesień, październik i listopad są już dostępne – zamów w sklepie ccm.pl tyle sztuk, ile chcesz, rozdaj znajomym i rodzinie i inspiruj się do życia z Bogiem każdego dnia! Przesyłka każdego zamówienia Słowa na Dzisiaj zawsze jest DARMOWA.