Aktualności > Premierowy odsłuch płyty „Oburęczny mańkut”

Od kilku już lat każdy maj obfituje w wyjątkowe i ważne wydarzenia. W zeszłym roku świętowaliśmy 50-lecie istnienia naszego Stowarzyszenia. 

W tym roku za to mogliśmy powrócić do swoich korzeni i zorganizować oficjalny odsłuch najnowszej płyty Tomasza Żółtko. Nasza historia zaczęła się od ewangelizującego zespołu DeoDecyma, co doprowadziło do powstania studia i wydawnictwa muzycznego. Ta podróż wyposażyła nas w niezastąpione doświadczenie – współpracę z niesamowitymi artystami, którzy często wspierali naszą misję, a dodatkowo kształtowanie własnej eksperckiej pozycji na rynku rozwiązań technologicznych z tej dziedziny. 

W tym samym duchu dotrwaliśmy do tego momentu: premierę nowego albumu człowieka, który nie tylko jest wyśmienitym artystą, ale także naszym przyjacielem, Tomasza Żółtko. 

Jako wydawca tego albumu czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy zorganizować to wydarzenie i widzieć raz jeszcze, jak muzyka może poruszać serca wszystkich, którzy przekroczyli drzwi Centrum Malinka tego dnia. 

Ten wieczór przypomniał nam o czymś niezwykłym – muzyka ma moc, by nas zmieniać, otwierać oczy na coś większego niż my sami i jest wyjątkowym darem powierzonym nam przez naszego Stworzyciela.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten album, choć po cichy liczymy, że nie będzie ostatnim. 

Już teraz można płytę „Oburęczny mańkut” zakupić na CD i winylu.