Newsletter > Lipiec 2023

Już teraz dostępne są DVD oraz Blu-Ray z trzecim sezonem The Chosen z polskim lektorem. Zobacz już teraz w sklepie ccm.pl!

Już w czwartek o 19.00 chcemy opowiedzieć Ci coś więcej o wyjeździe na plan zdjęciowy 4 sezonu The Chosen! Opowiemy historie i ciekawostki z planu, odpowiemy na pytania widzów oraz rozdamy oficjalne produkty The Chosen – prosto z USA! Nie może Cię zabraknąć, dołącz od nas.

 

W czerwcu wystartowała pierwsza edycja Outback Univeristy, czyli weekendu dla młodych dorosłych (do 30 roku życia), którzy chcą budować swoje życie na dobrym fundamencie, skupiać się przede wszystkim na relacji z Bogiem, by później budować dobre relacje z innymi. Jeśli myślisz, że ten program jest dla Ciebie, lub znasz kogoś, komu możesz go polecić, mamy dobrą wiadomość – Outback University wraca już we wrześniu! Zobacz stronę Outback Polska i wypełnij formularz rejestracyjny. Do zobaczenia na Outbacku!

 

Na YouTube, na kanale DrugiKrok.pl możecie już teraz obejrzeć świadectwo życia Krzyśka, które serdecznie chcemy Ci polecić. Ta historia to niezwykłe świadectwo, jak z najbardziej trudnych sytuacji może nas uratować Bóg, zupełnie zmieniając nasze życie.

 

Zaprzyjaźnieni z nami apologeci (wśród nich Mateusz Jakubowski, który prowadzi na naszej platformie kurs: „Wiarygodny”) konferencję apologetyczną pod tytułem: „Piękniejsza opowieść – dlaczego Bóg nadaje życiu sens?” , na którą serdecznie chcemy Cię zaprosić! Miejsce: Wisła, data: 23 września. Będzie to sobota pełna inspirujących wykładów i głębszego zastanawiania się nad wszystkim tym, co z wiarą związane – zobacz więcej w linku poniżej i zarejestruj się!

UWAGA: do końca lipca obowiązuje promocyjna cena – warto skorzystać!