Newsletter > Maj 2024

Zapraszamy wszystkie Panie na tegoroczne Śniadanie dla Kobiet! Zapisy wciąż otwarte. Przypominamy, że w tym roku spotkanie odbędzie się pod tytułem „Prawda i kłamstwa – jak zrobić porządek w swojej głowie?” już  29 czerwca o godzinie 9.00.

Zaczynamy serię spotkań o przebaczeniu, gdzie chcemy rozmawiać i uporać się z tematem nieprzebaczenia w naszym życiu oraz odkryć drogę do wolności. Dołącz do nas na zoomie już 16 maja o 19.30. Kolejne spotkania odbędą się 13 czerwca oraz 11 lipca, także o 19.30. Serdecznie zapraszamy!

18 maja w Warszawie odbędzie się już drugie spotkanie ambasadorów The Chosen! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Giovanni Zappala – koordynator The Chosen we Włoszech i lider największej społeczności ambasadorów. Rejestracja wciąż jest otwarta – zapraszamy!

 

W tym miesiącu serdecznie polecamy Ci kurs „Jak uzyskać przebaczenie?”, który został odnowiony. Mamy nadzieję, że ten kurs pomoże wszystkim uświadomić sobie, czym jest przebaczenie i jak ważne jest, by żyć w wolności.

Wolna od pornografii to kurs na platformie DrugiKrok.pl zarówno dla tych kobiet, które chciałyby dowiedzieć się więcej o tym problemie, jak i dla tych, które chciałyby się od niej uwolnić.
Oparty na rzetelnej wiedzy, walczy z błędnym przekonaniem, że ten problem dotyczy tylko mężczyzn.

Zamów kolejne wydanie „Słowa na dzisiaj” na czerwiec, lipiec i sierpień. Już teraz dostępne jest w sklepie ccm.pl – pamiętaj, że nie płacisz ani za wydanie papierowe, ani za przesyłkę! Zamów więcej sztuk i rozdaj w swoim kościele, wśród przyjaciół czy może współpracowników.